اختصاصی| نماینده پارلمان عراق: اراده و خواست واقعی نمایندگان رأی به خروج نظامیان آمریکایی از عراق است

اختصاصی| نماینده پارلمان عراق: اراده و خواست واقعی نمایندگان رأی به خروج نظامیان آمریکایی از عراق است

سخنگوی عصائب اهل الحق و نماینده پارلمان عراق اعلام کرد؛ اراده و خواست واقعی نمایندگان حضور در پارلمان و به حد نصاب رساندن تعداد حضار و در نهایت رأی‌دادن به اخراج نیروهای بیگانه از کشور است.

اختصاصی| نماینده پارلمان عراق: اراده و خواست واقعی نمایندگان رای به خروج نظامیان آمریکایی از عراق است – اخبار بین الملل –

"نعیم العبودی" نماینده پارلمان عراق و سخنگوی گردان‌های عصائب اهل‌الحق در گفت‌وگو با خبرنگار گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم بر اخراج نیروهای بیگانه از عراق تأکید کرد و گفت: امروز موضع رسمی دولت عراق در این خصوص مشخص خواهد شد و خواهیم دید که چه‌کسانی کنار دولت و ملت عراق و یا کنار آمریکا هستند. اراده و خواست واقعی نمایندگان حضور در پارلمان و به حد نصاب رساندن تعداد حضار و در نهایت رأی دادن به اخراج نیروهای بیگانه از کشور است.

وی شهادت رهبران مقاومت را به امت اسلامی، تمام آزادگان جهان و ملت‌های عزیز ایران و عراق تسلیت گفت و افزود: این کمترین چیزی است که می‌توانیم به شهدایمان که خونشان بر زمین ریخته شد و عمرشان را در راه دفاع از کشورهای اسلامی و عربی و به‌خصوص عراق سپری کردند تقدیم کنیم، به همین دلیل کمترین کاری که می‌توان کرد رأی دادن به خروج نیروهای خارجی از خاک عراق است.

مصاحبه|تلاش جریان حکمت برای رأی مثبت گروه‌های سیاسی به خروج نظامیان آمریکایی از عراقاندیشکده| خروج از عراق از نخستین پیامدهای به شهادت رساندن سردار سلیمانی برای آمریکا استتوافق دو ائتلاف بزرگ عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی

العبودی تصریح کرد: امروز در پارلمان موضع‌گیری رسمی و شجاعانه‌ای در خصوص اخراج نیروهای بیگانه از سرزمین عراق خواهیم داشت و پس از آن تمام گزینه‌ها برای برخورد با این نیروها که به تمامیت ارضی عراق و حرمت مؤمنین تعرض کرده‌اند، مطرح خواهند بود.

وی درباره شهادت سردار سلیمانی و المهندس گفت: پایان طبیعی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس شهادت است و نمی‌توان توقع داشت که این دو عزیزان پس از سالها جهاد به‌شیوه‌ای غیر از شهادت به دیدار معبود خود بشتابند. شهادت بر آنان مبارک باشد و ما نیز در مسیر آنها گام برمی‌داریم و با خدای خود و شهدا پیمان می‌بندیم در مسیری که برای ما ترسیم کردند گام خواهیم برداشت و از مظلومان عالم دفاع خواهیم کرد.

انتهای پیام/+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.