امام‌جمعه کرج:هیج ساکت فتنه ای نباید در البرز پست و مسئولیت بگیرد

امام‌جمعه کرج

امام‌جمعه کرج. با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب و رئیس جمهور تاکید بر انقلابی بودن. افراد در مناصب اجرایی دارند.گفت: هیج ساکت فتنه ای نباید. در البرز پست،مسئولیت بگیرد.

به گزارش آوا البرز به نقل ازخبرگزاری تسنیم ازکرج،  آیت‌الله  سیدمحمد‌مهدی حسینی‌همدانی در خطبه‌های نماز‌جمعه امروز کرج با  اشاره به خروج مفتضحانه آمریکا از افغانستان. اظهار داشت:خروج آمریکا از افغانستان نشانه فروپاشی این کشور بود. حرکت جوانان فلسطینی در فراز از زندان رژیم پلید بشارت‌های دلنشینی به همراه داشت.

وی با بیان اینکه این اقدام نشان از زوال و نابودی رژیم کودک کش منطقه است.افزود: فرار زندانیان آبروی رژیم پرسرو صدای  غاصب را برد.علیرغم همه تعاریف این رژیم از خود.آسیب پذیری ای اقدام تمام تعاریف آنها را زیر سوال برد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه انتخاب استانداران برای دولت یک آزمون بزرگ است.بیان کرد:این اقدام در مسیر تحقق شعارها است و ما مانند همیشه در این امور دخالتی نمی‌کنیم.

امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه به عنوان نماینده رهبری معظم انقلاب  خط انقلاب و امامین انقلاب را ترویج. با دقت نظارت داریم. عنوان کرد: افرادی که برای استانداری انتخاب می  شوند. باید افرادی باشند که دولت و گفتمان آن و برنامه‌های انقلاب را با جان قبول داشته باشند.

وی با بیان اینکه افراد بی تفاوت. بدون اندیشه سیاسی و تکنوکرات و امثال اینها به درد کار و انتصاب در استانداری نمی‌خورند. ادامه داد: آدم  خوب بودن ملاک خوبی برای تکیه بر منصب مهم اجرایی نیست.

وی با بیان اینکه کسی که با همه دولت‌ها و همه گرایش‌ها کار کرده.ساخته آدمی خنثی است. متذکر شد: انتظار این است که خدایی نکرده چنین افرادی برای مناصب مهم به کارگیری نشوند.

حسینی‌همدانی امام‌جمعه کرج با اشاره به اینکه کار کردن برای انقلاب و نظام و عملگرا بودن حرف درستی است.ادامه داد: اگر این فرد در مواقعی که باید موضع گیری کرده. هزینه بدهد و از این کار امتناع کرده باشد نباید مسئولت بگیرد.

وی با بیان اینکه اتفاقاتی شبیه فتنه ۸۸ می تواند. ملاک خوبی برای سنجش افراد باشد.تصریح کرد: معیار و فرمایشات رهبری در این زمینه باید ملاک عمل قرار گیرد. هیچ ساکت فتنه ای در این دولت نباید مسئولیت بگیرد.

حسینی‌همدانی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور تاکید بر انقلابی بودن دارند. ادامه داد: تحول در ساختار به همراه فکر و اندیشه از اهداف این موضوع است. جو حزب الهی باید در وزارتخانه ها به فرمده رهبری حاکم شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره  اینکه تعریف انقلابیگری  از سوی رهبری شفاف بیان شده است.افزود: امیدواریم رئیس جمهور محترم و وزیر کشور در انتخاب استانداران و فرمانداران.مدیران کل سفارشات و توصیه‌های رهبری را مد نظر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.