با ارزیابی هیئت داوران آثار عکاسی ۶ نفر به عنوان برگزیده نهایی معرفی واز آنها تقدیر شد.

عضو شورای شهر کرج در این مراسم گفت:کرج‌ به عنوان ایران کوچک تنوع بسیاری در عزاداری های حسینی دارد. عکاسان ما می توانند در همین شهر این هویت قومیت ها را به تصویر بکشند.

عمار ایزدیار افزود: هنر عکاسی به شدت مورد توجه نسل جوان قرار گرفته.شاهدیم که با کیفیت بالا رویدادهای ملی مذهبی پوشش داده می شود.

وی تصریح کرد: استقبال ۱۷ استان از سوگواره عکس محرم کرج بسیار ارزشمند است. می توانیم کرج را در آینده به عنوان قطب عکاسی کشور مطرح کنیم.میزبان جشنواره های مختلف و معتبر باشیم.

دبیر برگزاری جشنواره عکاسی محرم نیز به معرفی نفرات برتر پرداخت و گفت.زهرا محمودی،مصطفی کهن ترابی،الهام پوردانا،محمد مهدی فرجی،نگین قدمگاهی.هاجر محمدی در محورهای اعلام شده حاءز رتبه برتر شدند.

سیدمحمدرضا حسینی با بیان اینکه از ۱۷ استان در این رویداد فرهنگی مذهبی حضور یافتند گفت.استقبال خوبی را شاهد بودیم.این درحالی است که  تبلیغات محدودی در فضای مجازی داشتیم.

وی با بیان اینکه سرای محله گلشهر محور فعالیت جوانان انقلابی است و در ۶ ماه آینده به یک‌پایگاه فرهنگی هنری کرج تبدیل می شود گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر کرج وکمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزش وجوانان  و معاونت فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز برنامه های متنوعی تدوین شده که به تناوب در سال جاری اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید: