بسته شدن صفحه مجازی مجری تلویزیون به دلیل انتشار تصویر سردار سلیمانی/ اگر همه ژنرال‌های آمریکا را بکشیم "حاج قاسم" معادلی ندارد

بسته شدن صفحه مجازی مجری تلویزیون به دلیل انتشار تصویر سردار سلیمانی/ اگر همه ژنرال‌های آمریکا را بکشیم "حاج قاسم" معادلی ندارد

حسین مولایی آنقدر ناراحت و بغض فروخورده دارد وقتی به نام "حاج قاسم" می‌رسد واژه انتقام سخت را با خودش زمزمه می‌کند.

بسته شدن صفحه مجازی مجری تلویزیون به دلیل انتشار تصویر سردار سلیمانی/ اگر همه ژنرال‌های آمریکا را بکشیم "حاج قاسم" معادلی ندارد – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، روزی که خبر شهادت "حاج قاسم سلیمانی" را اعلام کردند مجری برنامه "به خانه برمی‌گردیم" بود، آنقدر سخت صحبت می‌کرد که از دریچه شبکه پنج هم می‌توانستیم آن بغض پنهان و فروخورده را ببینیم. در واقع برای همه مجریان و گویندگان تلویزیون سخت بود که بگویند: شهید قاسم سلیمانی. حسین مولایی مجری تلویزیون است که با برنامه "سلام تهران" او را می‌شناسیم و البته اولین مجری "آفتاب شرقی" است. او هم مثل برخی دیگر از بازیگران و هنرمندان به علت گذاشتن پست‌های مکرر در پاسداشت حاج قاسم سلیمانی، صفحه‌اش حذف شد.

حسین مولایی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: برخی را تذکر می‌دادند اما صفحه مرا به یکباره بستند؛ باکی نیست برای من شخصیت برجسته و تکرار نشدنی حاج قاسم مهم است نه یک صفحه مجازی تبلیغی. حاج قاسم اسطوره مرده‌ای نیست که بگوییم رستم و سهراب در شاهنامه دنبالش کنیم؛ اسطوره و مرد مردستانی بود که جلوی چشم همه‌مان دستاوردهایش مرور می‌شود. به قول شهید آوینی خون شهید همیشه در جوشش است و این جوشش را در تشییع پیکر مطهرش در عراق و ایران به نظاره نشستیم که همه نوع طیف و سن و سالی پای کار بودند.

وی خاطرنشان کرد: همه آمدند برای اینکه بگویند ما یک قاسم سلیمانی دیگریم؛ این نگاه بلندی است اگر یک مقدار انصاف داشته باشیم که متأسفانه یکسری آدم خبیث و پلید، با بی‌غیرتی خون شهید را نمی‌بینند. مطمئنا این خون شهید در حال جوشش است و کار خودش را دقیق می‌کند. اینکه مردم کفن بپوشند به خیابان بیایند و بعد از ساعت‌ها پیکر مطهر شهید در میان دستانشان حرکت کند و دست از عزاداری برندارند اینها همه نشانه و واکنش مستقیمی است که جهانیان بدانید: "اگر همه ژنرال‌ها و بزرگان آمریکا را هم بکشیم "حاج قاسم" معادلی ندارد.

این مجری تلویزیون تأکید کرد: حاج قاسم سردار دلها بود و در دلها و جان‌های مردم خانه کرده بود؛ حالا صفحه مجازی من یا دوستان دیگر را ببندند اهمیتی ندارد. البته در حالی که برخی اندازه یک عکس به وظیفه خودشان عمل نکردند برای اینکه صفحات‌شان در امان بماند و بسته نشود؛ در صورتیکه باید آنقدر این عکس‌ها را نشر بدهند تا اینستاگرام به سطوح بیاید؛ بگذارید همه صفحات‌مان را ببندند یک راه حرکت تبلیغاتی‌مان بسته می‌شود اما ارزش حاج قاسم بیشتر از اینها است.

مستندسازان تلویزیونی: حقایق نهفته در ترور سردار سلیمانی را بیان خواهیم کردبیانیه صداپیشگان تلویزیون به مناسبت شهادت سردار سلیمانیدر تولید فیلم سردار سلیمانی نباید گرفتار احساسات شد

وی درباره بحث انتقام سخت، گفت: این بحث انتقام سخت که مقام معظم رهبری فرمودند کوتاه نمی‌آییم و این مطالبه است انتقاد حاج قاسم به این سادگی‌ها نیست اولین ثمره خون حاج قاسم همین مصوبه پارلمان عراق بود که آمریکایی‌ها از خاکشان خارج شوند و انتقام حاج قاسم این شکلی نیست مقام معظم رهبری می‌فرمایند انتقام سخت، واقعی است. ایشان در به کار بردن تک تک الفاظ پیام‌هایشان، دقت دارند. ما شخصیت عزیزی را از دست دادیم و امروز بسیاری از فرزندان شهدا به ما پیامک می‌دهند و می‌گویند ما یتیم شده‌ایم.

مولایی در پایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند دوران بزن دررویی تمام شده و اینکه حاج قاسم بدون لباس رزم برای مقصدی به دعوت رئیس جمهور کشور ثالثی برای کار تشریف بردند و بیایند اینگونه ناجوانمردانه، ایشان را به شهادت برسانند این خون در رگ‌های جهان اسلام را به جوش می‌آورد. فقط جمهوری اسلامی یتیم نشده‌اند بلکه شهادت "حاج قاسم" جبهه مقاومت اسلامی را یتیم کرده است. با تمام این تفاسیر، یقین داریم حاج قاسم‌های دیگر داریم که از زمین سر درمی‌آورند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.