بهره مند شدن هشت هزار نفر از خدمات ناظران سلامت

سلامت

بهره مند شدن هشت هزار نفر از خدمات ناظران سلامت

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر البرز گفت. امسال هشت هزار نفر از خدمات طرح ناظران سلامت «شهید سلیمانی ». در این استان بهره مند شدند.

سید حسین بهنامیان گفت.طرح ناظران سلامت در یک سال گذشته. پس از شیوع ویروس کرونا با همکاری جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر. بسیج جامعه پزشکی.سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی البرز. در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای دستورالعهای بهداشتی. در محیط کار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به اجرا در آمده است .

سید حسین بهنامیان اضافه کرد: اجرای این طرح سه هزار و ۴۲۰ نفر نظارت بر اماکن مختلف.توزیع بروشور آموزش و  غربالگری را در البرز بر عهده دارند.

بهنامیان افزود: با اجرای این طرح در پوشش تیم های مراقبتی. حمایتی و مشارکتی تا کنون هفت هزار و ۳۰۲ واحد صنفی و مکان پرتردد. از لحاظ رعایت موارد بهداشتی پایش شده اند.

وی گفت: گروه های ناظران سلامت در شهرستان پر جمعیت کرج  فعال شد.تعدادی نیز در شهرستان‌های فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد.طالقان به مردم خدمات ارائه می دهند.

بهنامیان افزود:  شرکت کنندگان این طرح  هموطنان را به حفظ فاصله اجتماعی.استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق می‌کنند.

وی با اشاره به همه گیری جهانی کرونا گفت: فعالیت طرح ناظران سلامت تاکنون. نقش مهمی در آگاهی بخشی به مردم و کنترل کرونا داشته است.

بیشتر بخوانید:

مرگ کرونایی ۲۲ البرزی

کرونای دلتا و نفس‌هایی که در سینه‌ها حبس شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.