تجلیل از مسئولین انجمن های سینمایی البرز به مناسبت روز ملی سینما

تجلیل-از-مسئولین-انجمن-های-سینمایی-
تجلیل از مسئولین انجمن های سینمایی البرز به مناسبت روز ملی سینما
ناصر مقدم: انجمن های تخصصی، بازوان توانمند این اداره کل در اجرای رویدادهای ارزنده فرهنگی و هنری و سینمایی استان هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، به مناسبت روز ملی سینما از مسئولین انجمن های سینمایی استان البرزتقدیر و تجلیل شد.

در این جلسه از زحمات و اقدامات سینمایی صورت گرفته در انجمن سینمای جوان؛ به ریاست محمدحسین عابدی و انجمن سینماگران البرز، به ریاست محمد شهبازی و انجمن سینمای مستند و تجربی، به ریاست مصطفی عبادی تقدیر و تشکر شد.

ناصر مقدم در این جلسه گفت: استان البرز دارای سه انجمن تخصصی و توانمند است که بحمداله تعامل خوبی با

مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دارند و در جشنواره و برنامه های هنری و سینمایی استان بازوی اجرایی توانمند این اداره کل هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: شایسته بود که در این جلسه، در خدمت کلیه اعضای انجمن ها باشیم لیکن به دلیل شرایط حاد کرونایی این امر میسر نشد و امیدواریم بتوانیم با بهبود شرایط کرونایی، روند عادی فعالیتهای فرهنگی و هنری شکل گیرد و بزودی شاهد افزایش فعالیت ها و طراوت فرهنگی هنری استان باشیم.

در ادامه این دیدار، رؤسای انجمن ها از حمایتهای مدیرکل و و مجموعه مسوولین اداره کل و بهره گیری ایشان ازپتانسیل های این انجمن ها در برنامه های اداره کل تشکر نمودند.
گفتنی است این جلسه با حضور ناصر مقدم، مدیرکل، محمود دهقان هراتی، معاون هنری و سینمایی، علی نوروزی، رئیس گروه سینمایی اداره کل و رؤسای انجمن های مذکور در محل دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار گردید و در انتهای این جلسه، از اقدامات و پیگیری های رؤسای انجمن ها با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
بیشتربخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.