تذکر نماینده مجلس درباره رها شدن بازار از سوی وزرای روحانی

نماینده مجلس

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور. نسبت به رها کردن بازار از سوی وزرای دولت دوازدهم در روزهای اخیر. افزایش قیمت‌ها انتقاد کرد.

به گزارش آوا البرز  به نقل ازخبرگزاری فارس، علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی. جلسه علنی امروز مجلس.در جریان بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، با ارائه تذکر آیین نامه‌ای اظهار داشت.امروز آزمون بزرگی پیش روی مجلس انقلابی است که وزرای ارزشی و انقلابی را انتخاب کنیم.در انتخاب دقت داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به اصل ۱۳۵ قانون اساسی گفت. وزرا تا تعیین وزیران جدید کارشان را ادامه می‌دهند اما در روزهای اخیر مردم از بهم ریختگی بازار و وضعیت قیمت‌ها اذیت شده‌اند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تأکید کرد: انتظار ما از آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور محترم این است که برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و ایجاد ثبات در بازار دستور قاطع بدهد؛ چراکه دولت تدبیر و امید در ۸ سال هیچ انگیزه‌ای برای کار نداشت، به ویژه در این روزهای آخر.

پس از تذکر این نماینده، قالیباف رئیس مجلس تصریح کرد: ان‌شاءالله امروز تا غروب نتیجه قطعی کابینه مشخص می‌شود و این خلاء مدیریتی که اشاره کردید برطرف خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.