توصیه مهم به سهامداران بورسی

بورس-تابلو

امروز بازار سهام روندی منفی را داشت و بیشتر شاخص‌سازان در پایان بازار امروز تحرکات منفی را داشتند اما روند بازار فردا به چه صورت خواهد بود؟

امروز شاخص کل بورس با اصلاح رو به رو شد. نماگر بورس در پایان بازار سه درصد افت و ۴۹ هزار واحد منفی را نشان داد.

 در محدوده یک میلیون و ۵۲۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم امروز حدودا سه درصد افت و ۱۳ هزار واحد.منفی را داشت و در کانال ۴۵۴ هزار واحد قرار گرفت. روند بازار فردا به چه صورت خواهد بود؟نیما میرزایی، کارشناس بازار سرمایه درباره روند اصلاحی.امروز  بازار سهام گفت: بازار پس از رشد شارپی دو ماه اخیر و رسیدن به مستحکم‌ترین مقاومت پیش روی خود، وارد فاز اصلاح شده است که تقارن آن.با کاهش نرخ ارز، روند ریزشی بازار را همانند حرکت صعودی آن، شارپی کرده است.

وی در این باره تشریح کرد: اما به نظر می‌رسد که ریزش این روزها بیشتر اصلاح موقت و فرصتی مغتنم برای اصلاح پرتفو معامله‌گران برای خرید سهام پرپتانسیل جامانده باشد.میرزایی درباره بازار فردا گفت: برای فردا احتمال آن وجود دارد که شبندر در مدار صعودی قرار بگیرد و به صف خرید برسد.

در این صورت با بهبود گروه پالایشی، وضعیت کلی معاملات متعادل شده و بازار حوالی صفر تابلو نوسان کند. ترس فروشندگان نیز کاهش یابد و شاخص نیز مجددا بر مسیر پیشین خود قرار بگیرد.

وی همچنین در توصیه به سهامداران برای روزهای آینده بازار گفت: برای پیش بینی بازار در روزهای آتی نیز توصیه می‌شود که ارزش معاملات و قیمت ارز توسط معامله گران رصد و تحلیل شود.

بیشتر بخوانید:

قیمت طلا در روز جاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.