دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت بیمارستان امام خمینی را برعهده گرفت

پس از پیگیریهای متعدد نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج آیت الله حسینی همدانی در یک سال گذشته، وی امروز برای تسریع پاسخگویی مسئولان استان وارد بیمارستان امام خمینی کرج شدند.

امام جمعه کرج پیشتر در خطبه های مکتوب شهریورماه ۱۳۹۹ گفته بود: “تأسف می‌خورم برای کارهایی که در استان باید انجام شود تا مردم در رفاه و آسایش باشند اما به خاطر سیاسی فکر کردن و فعالیت برای ماندن در پست و مقام، اهمیتی داده نمی‌شود و مدت‌ها طول می‌کشد که همه‌اش نشانه ضعف مدیریتی‌ است.

وی افزود: بعضی از مسائل را باید به‌سرعت انجام داد گاهی عرض کرده‌ام اگر در مورد موضوعی توان ندارید رسماً اعلام کنید، تا با مشارکت مردم به‌سرعت آن کار را حل کنیم. واقعاً بیمارستان امام خمینی (ره) شاخص خوبی برای نمره دادن به توان اجرائی مدیران استان است که هنوز به سامان نرسیده.

مالکیت بیمارستان امام خمینی کرج با خلع ید مالک خصوصی آن توسط دستگاه قضایی به ۲ دستگاهی دولتی واگذار گردیده است.

پس از این جلسه، مقرر شد بیمارستان امام خمینی(ره) از امروز به طور موقت فعال شود و بیماران مبتلا به کرونا در آن بستری شوند.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت این بیمارستان را فعلا به عهده بگیرد تا پس از ایام شیوع کرونا، بنیاد شهید و سازمان همیاری شهرداری های استان، درباره مسائل حقوقی و مالی این بیمارستان به توافق برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.