دومین دوره مسابقه عکاسی «رواق حسینی(ع)» برگزار می‌شود

 

دومین دوره مسابقه عکاسی «رواق حسینی(ع)» برگزار می‌شود

رئیس فرهنگسرای کار و تعاون گفت: این فرهنگسرا به مناسبت ماه محرم.سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مسابقه عکاسی. «رواق حسینی(ع)» را با هدف تبیین بازشناسی فرهنگ عاشورایی.زنده نگه‌داشتن شور حسینی برگزار می‌کند

داود حشمتی اظهارداشت: در پی شیوع ویروس کرونا.رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا. مبنی بر حضور حداقلی در هیات‌ها و مساجد و با هدف تجلیل از نقش آحاد جامعه. در احیای سنت حسنه سیاه پوش کردن سردر و داخل منازل در ماه محرم مسابقه عکاسی. با عنوان «رواق حسینی(ع)» برگزار می‌شود. تا تصاویر ناب از این شکوه حسینی در سطح شهر ثبت و ضبط شود.

وی گفت: شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های گرفته شده توسط موبایل یا دوربین عکاسی خود. را از طریق شماره واتساپ ۰۹۰۳۴۴۷۵۸۶۹ و نشانی پست الکترونیکی Revaghehoseini@gmail.com به دبیرخانه ارسال کنند.

حشمتی افزود: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند. از طریق بارگذاری عکس در صفحات مجازی خود. با هشتگ #مسابقه_رواق_حسینی و تگ کردن. نشانی اینستاگرام فرهنگسرا  farhangsara-kar@ در این مسابقه شرکت کنند.

رئیس فرهنگسرای کار و تعاون بیان کرد. شرکت‌کنندگان در مسابقه «رواق حسینی(ع)». تا ششم شهریور فرصت دارند. آثار خود را به همراه مشخصات و شماره تماس خود. (در صورت تمایل به همراه شرحی کوتاه (حداکثر۴۰ کلمه). درباره محل و موقعیت عکس.داستان عکس یا برداشت و حس صاحب عکس از آن صحنه را). برای دبیرخانه ارسال کنند.

وی درباره شرایط شرکت در مسابقه «رواق حسینی(ع)» گفت.هر عکاس می‌تواند. حداکثر با ۲ فریم به صورت تک عکس در این مسابقه شرکت کند،

آثار ارسالی باید رنگی و حجم فایل ارسالی حداکثر ۷ مگابایت. با پسوند JPG و با مود RGB باشد. ویرایش عکس‌ها در حد اصلاح رنگ و نور مجاز است.

استفاده از اطلاعات و آثار رسیده برای چاپ در کتاب. سایر اقلام انتشاراتی و برگزاری نمایشگاه با ذکر نام صاحب اثر برای برگزارکننده مجاز است.

حشمتی افزود: ارسال عکس توسط اشخاص. به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی می‌شود. در غیر این صورت اثر مورد نظر در هر مرحله از مسابقه حذف و جوایز آن پس گرفته خواهد شد. تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی‌نشده به عهده دبیرخانه مسابقه مستقر در فرهنگسرای کار و تعاون است.

رئیس فرهنگسرای کار و تعاون اظهارداشت. آثار منتخب در شبکه اجتماعی اینستاگرام farhangsara_kar@ و در قالب نمایشگاه عکاسی. در یکی از گالری‌های منتخب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران. به نمایش درخواهد آمد و به نفرات برگزیده به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

مسابقه عکاسی «رواق حسینی(ع)» با مشارکت معاونت امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۹ برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی بزرگراه یادگار امام جنوب. تقاطع خیابان هاشمی، فرهنگسرای کارو تعاون مراجعه و یا با شماره تماس دبیرخانه مسابقه ۶۶۰۲۹۰۶۰ تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.