راه اندازی بزرگترین مرکز واکسیناسیون البرز

مرکز واکسیناسیون البرز

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج گفت.همزمان با هفته دفاع مقدس بزرگترین مرکز واکسیناسیون استان البرز. در حسینیه عاشقان ثارالله کانون شهید سبحانی راه اندازی خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان کرج با بیان اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس امسال. با شعار «چهار دهه مقاومت، چهار دهه خدمت» اجرا خواهد شد. به اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در این ناحیه پرداخت و گفت. این مرکز واکسیناسیون با همکاری بهداشت و درمان کرج راه اندازی خواهد شد. که این ظرفیت بزرگ به تسریع واکسیناسیون مردم کرج کمک شایانی خواهد کرد.

سرهنگ دوم پاسدار افزود. سپاه ناحیه  امام حسین (ع) تاکنون در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی موفقیت های زیادی داشته. به طوریکه تا به امروز بیش از ۱۶ هزار دز واکسن در مرکز واکسیناسیون  به مردم تزریق شده است.

مجید زنجانی در ادامه به راه اندازی کاروان چهاردهه مقاومت. چهاردهه خدمت در هفته دفاع مقدس امسال در شهر کرج اشاره کرد. گفت: در زمان حیات نظام مقدس جمهوری اسلامی علاوه بر حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور شاهد خدمات ارزشمندی از طرف بسیجیان به مردم عزیز ایران بوده ایم.که امسال نیز بنا داریم. در هفته دفاع مقدس به این خدمات ارزشمند درغالب های هنری. (سرود،کلیپ، مستند اعزام های دفاع مقدس رزمندگان کرجی) و مردمی بپردازیم.

زنجانی اضافه کرد: بسیجیان کرجی حوزه های شهری و اقشاری.حضور درخشانی در زمان جنگ از خود به نمایش گذاشتند.بعد از جنگ نیز در عرصه های مختلفی نظیر سازندگی و خدمات اجتماعی و سازندگی و فرهنگی و همچنین یاری رسانی به هموطنان در بلایای طبیعی و عرصه های امنیت بروز دادند. که نیاز به بازگویی این خدمات در غالب آثار هنری نظیر کلیپ کوتاه، سخنرانی و ارائه گزارشات است.

او یکی دیگر از برنامه های بسیج را اجرای طرح آبروی محله عنوان کرد.گفت: هر پایگاه بسیج علاوه بر غبارروبی وعطر افشانی قبور مطهر شهدای محل با حفظ دستور العمل های بهداشتی یاد و خاطره رشادت های رزمندگان و ایثارگران.خانواده گرانقدر شهداء را در محلات خود زنده می کنند.از مقام شامخ آنان تجلیل بعمل می آورند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج از دیگر برنامه های مهم گرامیداشت. این ایام را برگزاری شامگاه عزاداری حسینی توسط یک هزار و ۵۰۰ نفر از پاسداران و بسیجیان در زمین صبحگاه سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج در روز پنجشنبه یکم مهر اعلام کرد و افزود: با توجه به تقارن زیبای هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی (ع) با حفظ شرایط و دستورالعملهای بهداشتی ستاد ملی کرونا این برنامه عزاداری منظم ومنسجم با حضور اقشار مختلف بسیج در پاسداشت قیام  حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و اصحاب عاشورایی سالار شهیدان در جبهه های کربلای  ایران این مراسم عزاداری اجرا خواهد شد.

زنجانی همچنین به برگزاری مراسم تجلیل از ۱۰۰ نفر از پیشکسوتان  وایثارگران دفاع مقدس  شهر کرج واستان البرز در ایام دفاع مقدس خبرداد.

قرار است در هفته دفاع مقدس از ۱۵ هزار نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت استان البرز تجلیل شود.

بیشتر بخوانید:

مرگ کرونایی ۱۷ البرزی و بستری شدن ۱۳۵ بیمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.