زمین‌خواری ۱۰۰ هکتاری در یکی از شهرک‌های صنعتی نظرآباد شناسایی شد

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از کشف زمین‌خواری ۱۰۰ هکتاری از یکی از شهرک‌های صنعتی این شهرستان خبر داد.گفت: در این زمینه ۵۰ نفر برای پاسخگویی به اتهامات احضار شده‌اند.

 سامان قاضی زاده در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در مورد کشف یک پرونده زمین خواری در یکی از شهرکهای صنعتی شهرستان نظرآباد، اظهار داشت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) یک مورد پرونده زمین خواری در یکی از شهرکهای صنعتی نظرآباد کشف شد.وی افزود. در این پرونده تاکنون حدود ۵۰ نفر متهم هستند و متهمان برای ادای پاره ای از توضیحات احضار شده اند.

بیشتر بخوانید:

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد با بیان اینکه در این پرونده زمین‌های این شهرک در حدود ۱۰۰ هکتار به بستگان متهمان با قیمت‌های واهی و حتی بدون پرداخت وجه واگذار شده است، بیان کرد: تحقیقات در مورد این پرونده در حال انجام است.

وی با بیان اینکه این‌ دومین پرونده زمین خواری ۱۰۰ هکتاری در نظرآباد است که با پیگیری دستگاه قضایی و سربازان گمنام امام زمان (عج) رسیدگی و در راه بازگشت به بیت المال است، تصریح کرد: حکم متهمان پرونده زمین‌ خواری که به پرونده سه هزار میلیارد تومانی معروف شده، در مرحله تجدیدنظر خواهی است و به زودی رای نهایی این پرونده اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.