ساز و کار انتخاب شهردار به زودی در فضایی علنی پیگیری می شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ساز و کار انتخاب شهردار. به زودی در فضایی علنی و شفاف پیگیری می شود.اجازه نمی دهیم کوچک ترین وقفه ای در این مسئولیت بسیار مهم حادث ایجاد شود.


به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهرکرج، علی قاسم پور عصر امروز. سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ پس از برگزاری سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج. در جمع اصحاب رسانه و خبر پاسخگوی پرسش نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی در خصوص پروسه انتخاب شهردار بود.
وی در همین ارتباط گفت: بر اساس مذاکرات اولیه و توافقات صورت گرفته هر عضو نسبت به معرفی سه گزینه جهت تصدی مسئولیت شهردار اقدام کرده است که بعضاً اسامی مشابه هستند.

وی افزود: فهرست گزینه های تصدی سمت شهردار کرج به ۲۸ نفر رسیده بود. که چند نفر از عزیزان انصراف خود را اعلام نمودند. مقرر گردید مابقی بزرگواران نسبت به ارائه رزومه در دبیرخانه شایسته گزینی اقدام نمایند. که بر اساس آیتم های مشخص شده و معیار قرار دادن رزومه و سوابق اجرایی و تحصیلات نمراتی به آنها داده می شود
.
بیشتر بخوانید

ساز و کار انتخاب شهردار. به زودی در فضایی علنی و شفاف پیگیری می شود.

درآمد پایدار شهرداری‌ها در مجلس تعیین تکلیف می‌شود


قاسم پور تصریح کرد: با استخراج نمرات ارزشیابی نامزدهای محترم نسبت به رأی گیری. برای یکایک عزیزان در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج. جهت راهیابی به مراحل آتی یعنی مصاحبه حضوری و ارائه برنامه اقدام می شود که پیش بینی می کنیم. از تعداد موجود حداکثر ده نفر یا کمتر حائز شرایط لازم برای رقابت جدی تر باشند
.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج اذعان داشت: قطعاً مراحل انتخاب شهردار کرج پس از مشخص شدن گزینه های اصلی به صورت علنی و شفاف در حضور اصحاب رسانه و نمایندگان رسانه های گروهی انجام می شود.

میدواریم بتوانیم بر اساس مشی انقلاب و احساس تکلیف در برابر مردم فهیم و خانواده های معظم شهیدان به این مسئولیت کلیدی خود به خوبی عمل نماییم و رضایت شهروندان و رضایتِ خداوند عالم را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.