سردار وحیدی: تصمیمات آمریکا در منطقه با حضور سردار سلیمانی به شکست منجر شد

سردار وحیدی: تصمیمات آمریکا در منطقه با حضور سردار سلیمانی به شکست منجر شد

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: در تمام مواردی که آمریکا تصمیمی گرفت، تصمیمات آنها به شکست منجر شد و آنها شکست‌هایشان را در چهره سردار ما دیدند، تصمیمات آمریکا در منطقه با حضور سردار سلیمانی به شکست منجر شد.

سردار وحیدی: تصمیمات آمریکا در منطقه با حضور سردار سلیمانی به شکست منجر شد – اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در تجمع و گردهمایی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف که ظهر امروز(شنبه، ۱۴ دی) به مناسبت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل این دانشگاه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: شهید سلیمانی عزیز لحظه‌ای آرامش نداشت و دست از جهاد نکشید و از پای ننشست، چشمش به آخرت و همیشه به یاد محرومان و مستضعفین بود.

وی افزود: خون شهید حیات‌بخش است و همه شهدا درجه دارند، ولی برترین شهدا کسانی هستند که در صف اول بودند که شهید سلیمانی از این قبیل بود. خون او بسیار کارها خواهد کرد؛ خون شهید بهشتی بسیاری نادرستی‌ها را کنار زد و انقلاب را ترفیع داد، خون شهید حججی یک انقلابی در کشور به پا کرد و خون شهید سلیمانی عزیز نیز انقلاب‌ها بر پا خواهد کرد، مگر نه اینکه خون امام حسین(ع) انقلابی بزرگ درست کرد که همه مدیون او هستند و او ثارالله شد.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی تصریح کرد: آمریکا که سهل است، بلکه همه ظالمان و مستکبران باید بدانند که چه اشتباه بزرگی کردند و این خباثت را به خرج دادند، البته طبیعی بود و آنها از نام سردار ما می‌ترسیدند؛ داعشی‌ها که از انجام هیچ جنایتی بیم نداشتند از نام سردار سلیمانی می‌ترسیدند.

سردار وحیدی ادامه داد: آمریکایی‌ها چاره‌ای نداشتند و هرکاری می‌خواستند انجام دهند، سردار ما آنجا حضور داشت، می‌خواستند عراق را تجزیه کنند و سردار در صحنه حضور یافت، می‌خواستند داعش را در عراق حاکم کنند که سردار ما با همراهی مردم عراق و امثال ابومهدی مهندس اجازه اینکار را ندادند.

وی اظهار داشت: در تمام مواردی که آمریکا تصمیمی گرفت، تصمیمات آنها به شکست منجر شد و آنها شکست‌هایشان را در چهره سردار ما دیدند. آمریکایی‌ها در سوریه هفت سال جنگیدند و نتوانستند به هدف‌شان برسند و ردپای شهید ما را دیدند، طبیعی بود که آنها کینه این شهید را به دل داشته باشند، رئیس‌جمهور آنها می‌گوید که ملت ایران از اینکه ما قاسم سلیمانی را کشتیم، خوشحال هستند، اینها با خباثت‌شان به نقطه بی‌بازگشتی از حماقت رسیده‌اند.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: امروز اگر بخواهیم به ندای شهیدمان لبیک بگوییم، باید دست در دست هم نهاده و با قدم استوار و چشم باز دشمن را تعقیب کرده و در داخل منسجم باشیم، تصمیمات آمریکا در منطقه با حضور سردار سلیمانی به شکست منجر شد.

سردار وحیدی خاطرنشان کرد: رهبر ما افتخار، عزت و پیشقراول ما به جلوست و حاج‌قاسم‌ها در دامان خمینی و خامنه‌ای تربیت شده‌اند.

وی تصریح کرد: بی‌تردید دشمنان در هر موقعیت دیده‌اند که رهبر و ملت ما از این خون نخواهند گذشت و این خون به گلوله‌های فراوانی تبدیل می‌شود که بر قلب دشمن ما خواهد نشست و دشمن ما کیفر خون این شهید را خواهد دید، دشمنان ما بر این اتفاق خندیدند ولی باید حالاحالاها بگریند، هزاران نفر از آنان هم، حتی مویی از بدن شهید عزیز ما را برابر و مشابه نمی‌شوند، آنها فکر کردند ملت ما ضعیف شده‌اند ولی ملت ما مستحکم ایستاده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.