فراخوان مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي

فراخوان مشمولان

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي جهت اعزام به مراکز درماني نيروهاي مسلح

معاون وظيفه عمومي استان از فراخوان مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي پزشکي و پيراپزشکي. جهت اعزام به مراکز درماني نيروهاي مسلح ازسوي سازمان وظيفه عمومي ناجا خبر داد.

به گزارش آوا البرز به نقل از  پایگاه خبری پلیس. سرهنگ “محمد رضا چگيني” در این خصوص گفت: باتوجه به تشديد شيوع ويروس منحوس کرونا. نياز مراکز درماني نيروهاي مسلح براي خدمت رساني به مردم برابر فرمان فرماندهي معظم کل قوا (مدظله العالي)، مشمولان غايب و غير غايب فارغ التحصيل رشته هاي گروه پزشکي و پيراپزشکي فراخوان شده اند.

وی ادامه داد: مشمولان مي بايست. براي اعزام به خدمت اقدام کنند تا در اولين زمان ممکن. پس از سازماندهي جهت مشارکت در امر درمان بيماران به مراکز درماني نيروهاي مسلح اعزام شوند.

سرهنگ چگینی افزود:مشمولان فارغ التحصيل رشته هاي گروه پزشکي و پيراپزشکي که براي اعزام به خدمت اقدام کرده اند. برگ آماده به خدمت به تاريخ مهرماه ۱۴۰۰ دريافت کرده اند مي بايست. در تاريخ قيد شده مطابق اطلاعات درج شده در برگ معرفي نامه مشمولان.خود را معرفي کنند و برابر روال جاري اعزام آنها انجام مي پذيرد.

این مقام انتظامی گفت:مشمولان فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي در رشته هاي پزشکي . پرستاري ،فوريت هاي پزشکي ،علوم آزمايشگاهي و راديولوژي که براي اعزام به خدمت اقدام کرده و داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ هاي پس از مهرماه يعني آبان ماه وبعداز آن هستند.

تاريخ اعزامشان از سوي سازمان وظيفه عمومي به مهرماه تغييريافته و مي بايست. با مراجعه به دفاتر پليس+۱۰ برگ جديد اعزام به خدمت خود را دريافت کنند.

معاون وظیفه عمومی استان تصریح کرد:مشمولان فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي. در رشته هاي پزشکي ،پرستاري ،فوريت هاي پزشکي.علوم آزمايشگاهي و راديولوژي که تاکنون براي اعزام به خدمت اقدام نکرده اند. تا تاريخ ۱۷ شهريورماه ۱۴۰۰ فرصت دارند.

با مراجعه به دفاتر پليس+۱۰ نسبت به معرفي خود. جهت اعزام به خدمت اقدام کنند.

وی ادامه داد.مشمولان پس از معاينات لازم و تزريق واکسن هاي مننژيت،ديفتري و کزاز در مراکز بهداشت سطح کشور. در اولين موعد اعزام به نيروهاي مسلح اعزام. در مراکز درماني سازماندهي و بکارگيري خواهند شد.

این مقام انتظامی افزود:مشمولان غايب فارغ التحصيل گروه پزشکي و پيراپزشکي که تاکنون براي اعزام به خدمت اقدام نکرده اند. نيز تا تاريخ ۱۷ شهريورماه ۱۴۰۰ فرصت دارند. تا با مراجعه به دفاتر پليس+۱۰ نسبت به معرفي خود جهت اعزام به خدمت اقدام کنند.

پس از معاينات لازم و تزريق واکسن هاي مننژيت،ديفتري و کزاز در مراکز بهداشت سطح کشور. در اولين موعد اعزام به نيروهاي مسلح اعزام تا در مراکز درماني سازماندهي و بکارگيري شوند.
سرهنگ چگینی در پایان گفت:اطلاع رساني در خصوص محل و زمان مراجعه اين مشمولان. با ارسال پيامک از طريق سامانه پيامکي ۱۱۰۲۰۶۰۱۰٫ احضار توسط مراکز وظيفه عمومي سطح کشور . يا مراجعه به دفاتر (پليس +۱۰) و دريافت برگ معرفي نامه انجام مي پذيرد.

اين عزيزان مي توانند. آخرين اطلاعات و اخبار در اين حوزه را فقط از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان وظيفه عمومي. به نشاني www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گويا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و يا کانال سازمان در پيام رسان سروش به نشاني khabaresarbaz@. همچنين مراکز وظيفه عمومي سطح کشور دريافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.