مجیدی و گل محمدی نامزد بهترین مربی آسیا

مجیدی و گل محمدی

کنفدراسیون فوتبال آسیا از نامزد‌های بهترین مربی مرحله گروهی لیگ قهرمانان پرده برداشت که نام ۲ ایرانی به چشم می‌خورد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نظرسنجی‌های خود از نامزد‌های بهترین مربی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نام برد که نام یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس و فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال به چشم می‌خورد.

یحیی گل محمدی
AFC درباره سرمربی پرسپولیس نوشت که این تیم ۸۳ درصد بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و توانست آمار ۲.۳ گل زده و ۰.۸ گل خورده در هر بازی را به ثبت رساند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نوشت: نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ در مرحله گروهی یک تسلط کامل را ایجاد کرد و توانست ۴ بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذارد. با اینکه، این تیم با باخت یک بر صفر مقابل الوحده در هفته پنجم همه را شگفت‌زده کرد، ولی جزو بهترین تیم‌ها در مرحله گروهی بود.
کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: یحیی گل محمدی در نیم فصل لیگ نوزدهم سرمربی پرسپولیس شد و توانست به ۲ قهرمانی در لیگ برتر ایران و یک سوپرکاپ دست یابد.

فرهاد مجیدی
AFC نوشت که سرمربی استقلال به آمار ۵۰ درصد برد، ۲.۳ گل زده و ۱.۳ گل خورده در هر بازی دست یافت و مثل حریف اصلی خود یعنی پرسپولیس آمار خوبی در گل زده به ثبت رسانید.
این تیم در ۶ بازی مرحله گروهی، ۱۴ گل وارد دروازه حریفان کرد و با درخشش دیاباته و مهدی قایدی به برد‌های پرگل دست یافت. استقلال توانست با پیشی از تیم‌های پرستاره‌ای مثل الدحیل و الاهلی به صدرنشین این گروه نام گیرد.
AFC نوشت: مجیدی در مرحله یک هشتم نهایی باید بدون مهدی قایدی به مصاف الهلال عربستان برود. بازیکنی که در تابستان امسال راهی شباب الاهلی امارات شد.

 

تداوم مالکیت فعلی باشگاه تراکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.