مراسم تجلیل روز خبرنگار

اشتهارد

با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران از تلاش ها و همراهی های خبرنگاران و فعالین رسانه های تصویری ، شنیداری ، مکتوب و مجازی شهرستان اشتهارد تقدیر شد.
رضا رنجبرکهن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد ضمن عرض تبریک روز خبرنگار از فعالیت ۵دفتر نمایندگی نشریات رسالت، تجارت ،عصرآزادی،کارون،بهار و روزان و دو کانال فعال اطلاع رسانی در فضای مجازی شهرستان و مسئولان روابط عمومی های فعال ادارات تقدیر و قدر دانی نمود و حوزه خبر و رسانه را بسیار حساس و تاثیرگذار دانست.
حجت الاسلام داوودی امام جمعه محترم اشتهارد دراین مراسم ضمن تبریک این روز به خبرنگاران گفت:یکی از رسالت‌های خبرنگار در جامعه شناسایی درد و بازگو کردن آن با زبان حق و حقیقت است.
عدالتخواهی و رعایت عدل در قلم و قدم خبرنگار از خصایص دیگر یک خبرنگار متعهد و حرفه ای است.فضای مجازی ظرفیت های مختلفی دارد که هم می‌تواند به آسیب‌ها دامن بزند و هم اطلاع رسانی را با سرعت بیشتری در میان جامعه نشر دهد که خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا کسانی که در فضای مجازی فعالیت دارند باید از ظرفیت ویژه آن یعنی سرعت انتشار خبر استفاده و با تولید اخبار موثق و محتوی درست و واقعی به آگاهی و تشخیص درست و بدور از حواشی برای مردم کمک کنند.
فرماندار اشتهارد نیز در آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالین رسانه های تصویری، شنیداری،مکتوب و مجازی گفت: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای تجلیل از تلاش تمامی انسان های اندیشمندی است که همواره عمر و زندگی خود را در راه روشنگری و آگاهی رسانی به جامعه و تجلی آرمان‌های والای عدالتخواهی و ظلم ستیزی صرف کرده اند
شیبک افزود: خبرنگاران مصداق بارز امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد، دلسوزی ، وظیفه شناسی، داشتن بینش عمیق و قدرت تحلیل مسائل و شناخت دردهای یک جامعه هستند. شهرستان اشتهارد ظرفیت‌های بالقوه ای دارد که باید بالفعل شوند و برای شناسایی آنها از ظرفیت رسانه های محلی و فضای مجازی استفاده شود و نقش رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات مردم بسیار تاثیرگذار است.
در پایان این آیین ۱۳ تن از اهالی رسانه های مکتوب،دیداری و شنیداری،فعالین فضای مجازی و نمایندگان جراید در شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.