مركز آزمون الكترونیك دانشگاه علوم پزشكی البرز افتتاح شد

دانشگاه

صبح امروز مرکز آزمون الكترونیك دانشگاه با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه. مدیریت و منابع و معاون آموزشی. جمعی از مسئولین در دانشکده پزشکی افتتاح شد.

دکتر محمد فتحی رییس دانشگاه در حاشیه افتتاح این مرکز ضمن گرامیداشت. هفته دولت و یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر گفت: این مرکز به عنوان اولین مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه . با هدف برگزاری آزمون ها به صورت مجازی در دانشکده پزشکی راه اندازی شد.
وی افزود: این مرکز در دو طبقه با ظرفیت ۱۳۰ کاربر تجهیز و راه اندازی شده است. که می توان در برگزاری آزمون علوم پایه.جامع و پیش کارورزی و آموزش های از راه دور از آن بهره گرفت.
دکتر فتحی با اشاره به شرایط پاندمی کرونا و لزوم تقویت زیرساخت های آموزش مجازی در دانشگاه تصریح کرد.این مرکز با اعتباری در حدود پنجاه میلیارد ریال تجهیز شده است.

امکان این وجود دارد تا سایر دستگاه ها و ارگان ها در صورت نیاز از این مرکز در برگزاری آزمون های الکترونیک خود استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید:

 

پیام دکتر شهروز یزدانی معاون آموزشی در پی افتتاح و راه اندازی مرکز آزمون الکترونیک در دانشگاه در دانشکده پزشکی

به دنبال شیوع بیماری کووید ۱۹ در ایران و جهان، اموزش مجازی و ازمون های الکترونیک به عنوان راهکار اصلی ادامه تحصیل دانشجویان و جلوگیری از وقفه اموزشی در كل جهان از جمله ایران مورد توجه قرار گرفت.
يكي از آرزوهاي ديرينه ما و البته یکی از خروجی های مورد انتظار بسته ارتقای نظام ارزیابی و ازمون های علوم پزشکی، داشتن يك مركز آزمون الكترونيك استاندارد و به روز در دانشگاه بود كه سالها با توجه به موانع پيش رو اقدامي در مورد آن صورت نگرفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.