نماینده مردم کرج در مجلس: شایسته سالاری در انتخاب شهردار مد نظر قرار گیرد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای شورای شهر برای خدمت به مردم باید به دور از حواشی کار کنند، گفت: هیچ دخالتی در انتخاب شهردار کرج نمی‌کنم.

علیرضا عباسی در دیدار با  منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرج و محمد شهر با  تبریک به راه یافتن منتخبان مردم به پارلمان شهری اظهار داشت : هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به خلق نیست.

وی افزود: مردم در انتخابات به اعضای شورا و داوطلبان برگزیده اعتماد کردند، امیدوارم که پاسخ اعتماد مردم، به بهترین نحو داده شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعارها و ادعاها در بحبوحه انتخابات باید با عمل هر یک از منتخبین همراه باشد، بیان کرد: در صورتی وعده های داده شده و در زمان انتخابات به معرض اجرا نرسد قطعا جریان انقلاب از این کار ضرر می کند.

وی با بیان اینکه در هر شهری خط مقدمِ خدمت  شهرداری است، عنوان کرد: اگر در شهرداری، خدمتی صورت نگیرد به خط مقدم ناراضی کردن مردم تبدیل می انجامد.

بیشتر بخوانید

عباسی با بیان اینکه شورای شهر با خدمت مناسب طعم خوش انتخابات را به مردم بچشاند، ادامه داد: شورای شهر با همدلی و همراهی با هم کارها را پیش ببرند و سعی کنند که صدای تفرقه از مجموعه شورا بلند نشود.

عباسی با بیان اینکه هیچگونه مداخله ای توسط بنده در مورد رئیس شورا یا انتخاب شهردار صورت نمی گیرد، خاطر نشان کرد: مردم با امیدواری رای دادند و انتظار دارند در انتخاب هیئت رئیسه شورا یا انتخاب شهردار و اقدامات بعدی تفرقه ای نبینند.

نماینده مردم کرج  خطاب به اعضای پارلمان شهری ، گفت: تمام سعی و دقت خود را به کار بگیرید که شایسته سالاری را در تعیین شهردار رعایت کنید و باید در پیشگاه حق جوابگوی نحوه انتخابتان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.