نگاهی به اخبار منتشره در استان البرز ۱۴۰۰/۵/۲۶

نگاهی به اخبار منتشره در استان البرز

نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد. که مدیریت شهری این کلانشهر آماده خدمات رسانی در زمینه مقابله با کرونا.درمان بیماران کووید۱۹ و اختصاص مکان برای واکسیناسیون است.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونای البرز گفت.برگزاری مراسم مذهبی در محیط های سربسته و دسته روی هیئات. ممنوع است.

رئیس پلیس اقتصادی البرز. از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در کرج خبر داد.

محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا درالبرز، گفت. از دیروز تاامروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۰، ۱۷۴ بیمار با علائم کووید ۱۹ .در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

استاندار البرز با بیان اینکه وزارت نیرو برای کاهش قطعی برق در استان البرز به اندازه توان مساعدت کرده است.گفت: در حضور صنعتگران برای چندمین بار از معاون وزیر نیرو برای تامین برق شهرک صنعتی اشتهارد کمک خواستیم.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: باید تا دو سال آینده مراکز رشد فناوری در همه استان های کشور ایجاد شود.

رییس اتاق اصناف البرز گفت : بنا به تصویب ستاد ملی کرونا، واحدهای صنفی غیر ضرور اجازه فعالیت ندارند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزگفت: ۱۳۸۰ دانش آموزاین استان در مدارس نمونه دولتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ پذیرفته شدند.

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد فتحی رییس دانشگاه ، دکتر پانته آ عینی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان فردیس منصوب شد. وی دارای مدرک دکترای عمومی و پیش تر سرپرست شبکه و رئیس مرکز بهداشت نظرآباد بود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج با اشاره به اجرای طرح انتقال آب کشاورزی به روستای شهرستانک، گفت: با اجرای این طرح کشاورزی و باغداری روستای شهرستانک رونق می گیرد.

هم زمان با ایام عزاداری دهه اول محرم و در آستانه شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (علیه السلام) از دیوارنگاره جدید میدان جمهوری کرج با عنوان نسل حسینی رونمایی شد.

ناصر مقدم: برگزاری هیات در محیط های سربسته و جابجائی و دسته روی هیاتها، ممنوع است.

معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۶ ویژه جرایم پزشکی از شناسایی باندی خبر داد که در زمینه تهیه و توزیع واکسن تقلبی کرونا فعالیت می کرد.

بیشتر بخوانید

استان البرز از نظر سرانه تخت بیمارستانی با مشکل جدی مواجه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.