کارنامه مثبت زارع‌پور در راه‌اندازی خدمات الکترونیک قضایی

زارع پور+الکترونیک

نماینده آبادان در مجلس گفت: بخش زیادی از رضایتمندی مردم از قوه قضائیه مربوط به خدمات الکترونیک است که به همت آقای زارع پور راه‌اندازی شد و ۵٫۵ میلیون مراجعه مرگ و میر به قوه را کاهش داد.

سید مجتبی محفوظی  نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۳۱ مرداد) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی.در موافقت با وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: آقای زارع پور از انگیزه و تخصص و تجربه برای تصدی مسئولیت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برخوردار است و در عین حال تحصیلات عالی و مرتبط با حوزه مسئولیتش نیز دارد.

وی افزود: امروز ما در بحث وزارتخانه ارتباطات نیاز به متخصصانی داریم. که در حوزه‌های مختلف صاحب تجربه باشند،

در این وزارتخانه ۱۰ هزار نیرو مشغول فعالیت هستند. ۱۰۰ هزار نیرو مختص زمانی بود.که هنوز مخابرات خصوصی سازی نشده بود.

آقای زارع پور سال‌ها تجربه مثبت در حوزه عملکردی خود دارد.دردوره ۵ ساله مسئولیت خود در وزارت ارشاد نیز عملکرد خوبی داشته است.

نماینده مردم آبادان در مجلس تصریح کرد: در توسعه خدمات الکترونیکی در وزارت ارشاد خدمات زیادی ارائه کرده است.

قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار را اجرایی کرد. همچنین شناسایی صاحبان سایت‌ها بخش دیگری از خدمات وی بود.ایشان در سال ۸۹ به عنوان مدیر برتر وزارت فرهنگ مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی با اشاره به دوره مسئولیت وزیر پیشنهادی ارتباطات در قوه قضائیه.گفت: بخش زیادی از رضایتمندی مردم از این قوه مربوط به خدمات است. که به همت آقای زارع پور راه‌اندازی شد و ۵ و نیم میلیون مراجعه مرگ و میر به قوه را کاهش داد.۱۰ درصد زمان رسیدگی به پرونده‌ها را کم کرد.

نماینده آبادان در مجلس گفت: زارع پور راه اندازی سامانه های فراوان و اپلیکیشن‌هایی نظیر استعلامات الکترونیکی و آنلاین کردن دادگاه‌ها را در کارنامه خدمات خود دارد. اما ما انتظارات نیز از وی در حوزه وزارت ارتباطات داریم.محفوظی خاطرنشان کرد: انتظار داریم.

ایشان در جهت خارج شدن انحصار اپلیکیشن های خارجی از فضای مجازی کشور و راه اندازی شبکه ملی ارتباطات و اجرای آن به نفع مردم و بهره مندی علوم جامعه از مزایای آن برنامه‌های عملیاتی و اجرایی ارائه کنند.

 

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.