کشف سرقت میلیاردی از یک خانه لاکچری در کرج

سرقت

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز گفت.اعضای یک باند ۳ نفره  که از یک منزل مسکونی در منطقه عظیمیه کرج. بیست میلیارد ریال سرقت کرده بودند، شناسایی شدند.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی، افزود.در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در منطقه عظیمیه کرج. که سارقان اقدام به سرقت مقدار زیادی طلاجات ، وجه نقد و ارز کرده بودن. بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز اضافه کرد.کارگاهان در بررسی اولیه خود متوجه شدند. که سارقان با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو پارس . ابتدا آپارتمان خالی از سکنه را شناسایی کرده.سپس با شیوه توپی زنی وارد منزل شده .مقدار زیادی طلاجات، وجه نقد و ارز را از خانه به سرقت برده اند.

او گفت: در ادامه روند تحقیقات، کارآگاهان رد پای یکی از باند‌های سارقان سابقه دار منزل را در این پرونده مشاهده و با انجام تحقیق بر روی آن‌ها متوجه شدند که نامبردگان سال گذشته توسط پلیس آگاهی استان دستگیر و روانه زندان شده اند.

سرهنگ گودرزی افزود: بلافاصله هماهنگی قضایی انجام و اعضای این باند ۳ نفره به پلیس آگاهی استان منتقل شدند که با توجه به حرفه‌ای بودن آن‌ها ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بودند، اما با انتقال آن‌ها به محل وقوع سرقت و بررسی دوربین موجود در آپارتمان، به ناچار با مشاهده مستندات لب به اعتراف گشوده و به انجام این سرقت اقرار کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز با بیان این که متهمان با صدور قرار بیست میلیارد ریالی مجدداً روانه زندان شدند، گفت: تحقیقات همچنان بر روی این پرونده برای شناسایی مالخر اموال مسروقه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.