کمک ۱۰ میلیارد تومانی مدیریت شهری کرج به پشتیبانی از مقابله با کرونا

کمک ۱۰ میلیارد تومانی مدیریت شهری کرج به پشتیبانی از مقابله با کرونا

شورای اسلامی شهر کرج. در جلسه عصر امروز خود به لایحه دوفوریتی شهرداری مبنی بر تخصیص ۱۰ میلیارد تومان. جهت راه اندازی تخت های بیمارستانی برای بستر بیماران کرونایی رأی موافق داد.

به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهرکرج. نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر کرج هنگام طرح لایحه دوفوریتی. نسبت به ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود اقدام کردند. در نهایت لایحه همراه با چند قید مصوب شد.

اما در مجموع شهرداری مجوز واریز ۱۰ میلیارد تومان به حساب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان. برای خریداری تجهیزات درمانی و راه اندازی حداقل۳۵۰ تخت بیمارستانی بستری بیماران کرونایی را دریافت کرد.

مبلغ مذکور در متمم بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری کرج پادار خواهد شد و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان البرز در قبال ۱۰ میلیارد تومان دریافتی ملزم به ارائه گزارش هزینه کرد خواهد شد. یادآور می شود این چندمین مرحله از کمک های مادی مدیریت شهری کرج به مسیر مقابله با کرونا چه در بحث تهیه تجهیزات درمانی یا تولید واکسن داخلی می باشد.

شهرداری کرج از آغاز شیوع بیماری کرونا در بحث ضدعفونی کردن اماکن عمومی، تعامل با نهادهای مربوطه به ویژه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، اطلاع رسانی و آموزش، کمک به خریداری تجهیزات درمانی برای بستری و درمان بیماران کرونایی و سایر فعالیت های مشابه اقدامات خوبی داشته که به پشتوانه مصوبات شورای اسلامی شهر بوده و امروز نیز مبلغ ۱۰ میلیارد تومان در ادامه آن تخصیص یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.