تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
کد خبر : 140772

برگزاری مزایده عمومی ساماندهی دستفروشان

برگزاری مزایده عمومی ساماندهی دستفروشان

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: مزایده عمومی طرح ساماندهی دستفروشان، روز بازارهای هفتگی و وانتهای فروش و اغذیه فروشان سیار سطح شهر، آذرماه برگزار می‌شود.

حسین علی‌زینلی‌زاده از مزایده عمومی واگذاری انجام طرح ساماندهی دستفروشان، روز بازارهای هفتگی و وانتهای بارفروش و اغذیه فروشان سیار به شرح زیر خبر داد.

۱- نوع مزایده: عمومی/ یک مرحله‌ای.

۲- مزایده‌گذار: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج.

۳- موضوع مزایده: واگذاری انجام طرح ساماندهی دستفروشان، روز بازارهای هفتگی و وانتهای بارفروش و اغذیه فروشان سیار درسطح مناطق ۱۰گانه شهرداری کرج.

۴- مدت قرارداد: سه سال (از زمان تنظیم و امضاء قرارداد) که برای سال‌های دوم وسوم با رضایت وابلاغ سازمان قابل تمدید خواهد بود.

۵- نحوه دریافت اسناد مزایده: مراجعه به امور قراردادهای سازمان ساماندهی مشاغل شهری واقع در کرج – عظیمیه – بالاتر از میدان طالقانی – شهرک اداری – جنب دانشگاه علوم پزشکی.

۶- زمان دریافت اسناد مزایده: از ساعت ۰۰: ۰۸ مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ تا ساعت ۳۰: ۱۴ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۲(به جزء ایام تعطیل)

۷- مهلت ارائه پیشنهادات: تا پایان وقت اداری مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۲

۸- زمان و محل بررسی پیشنهادات:

از ساعت ۰۰: ۱۲ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ در محل سازمان به نشانی: کرج – بالاتر از میدان طالقانی – شهرک اداری – جنب دانشگاه علوم پزشکی و از طریق سامانه ستاد. پیشنهاددهندگان درصورت تمایل می‌توانند رأس ساعت اعلام شده در سازمان حضور یابند.

۹-نتایج مزایده حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ اعلام خواهد شد.

۱۰- سپرده شرکت در مزایده:

مبلغ سپرده شرکت در مزایده مبلغ ۳میلیارد ریال است که به صورت واریز نقدی به شماره حساب ۷۰۰۷۹۴۵۰۱۰۲۶ بانک شهر و یا ضمانت نامه بانکی(با اعتبار سه ماهه) و ارسال مدارک و مستندات در پاکت الف به صورت ممهور تحویل کنند که مبلغ برآورد تقریبی خواهد بود و سقف آن ملاک عمل است و هیچگونه تعهدی برای سازمان ایجاد نمی‌کند. ملاک عمل تعداد مشاغل ساماندهی شده مورد نظر است و براساس تعرفه تعیین شده قابل محاسبه است.

۱۱- ضمانت حسن انجام معامله معادل ۶ میلیارد ریال است که در صورت برنده شدن قبل از عقد قرارداد به صورت واریز وجه نقدی و یا ضمانت نامه بانکی با اعتبار یکسال و قابل تمدید ازایشان دریافت خواهد شد …

۱۲- چنانچه نفراول (برنده) تا ۷ روز پس از دریافت ابلاغ، جهت انعقاد قرارداد به سازمان مراجعه نکند سپرده‌ ایشان به نفع سازمان ضبط خواهد شد. در صورت رجوع به نفر حائز رتبه دوم نیز به همین ترتیب اقدام می‌شود.

۱۳- شهرداری در رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

۱۴- شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد به منزله پذیرش کلیه مقررات و مفاد آئین نامه معاملات شهرداری تهران تسری یافته به سایر کلانشهرها است.

۱۵- سایر شروط مزایده به طور مشروح در دفترچه و اسناد مزایده ذکر شده که شرکت‌کنندگان ملزم به مطالعه و امضاء و ارسال آن به سازمان هستند.

۱۶-هزینه چاپ و نشر آگهی به عهده برنده مزایده است.

۱۷-پیشنهادات مبهم، مخدوش، مشروط و غیر صریح، قابل پذیرش نبوده و باعث حذف شرکت‌کننده از روند تشریفات مزایده خواهد شد.

بخوانید…
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.