تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
کد خبر : 86617

رونمایی از پوستر نخستین سالانه تصویرگری البرز

رونمایی از پوستر نخستین سالانه تصویرگری البرز

با حضور مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از پوستر نخستین سالانه تصویرگری البرز رونمایی شد

هادی مظفری در البرز از پوستر اولین سالانه تصویرگری استان البرز (ایران کوچک) رونمایی کرد.
در جریان بازدید مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از البرز.(۳ اسفند ۱۳۹۹) از پوستر اولین سالانه تصویرگری استان البرز با موضوع “فرهنگ عامه” رونمایی شد.
در این مراسم اردشیر میر منگره معاون امور هنری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. ناصر مقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز. محمود دهقان هراتی معاون هنری سینمایی و سمعی بصری این اداره کل. فرج اله عطابکی رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان. سید شهاب الدین علوی رئیس شورای تصویرسازی انجمن و دیگر اعضای این شورا . به همراه تعدادی از هنرمندان و پیشکسوتان این عرصه نیز حضور داشتند.
ناصر مقدم: اولین سالانه تصویر گری البرز (ایران کوچک) در اسفند ماه ۹۹ با رویکرد قابلیت های بومی. فولکلوریک و با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان البرز برگزار می شود.
رونمایی از پوستر نخستین سالانه تصویرگری البرز

رونمایی از پوستر نخستین سالانه تصویرگری البرز

 

ناصر مقدم اظهار داشت: با توجه به بافت اجتماعی استان البرز.حضور همه اقوام ایرانی در این استان که به همین دلیل به استان البرز «ایران کوچک» می گویند.اولویت های این اداره کل توجه به قابلیت های فرهنگی اقوام و معرفی آنها بوده است.

وی افزود: به پیشنهاد انجمن هنرهای تجسمی و با توجه به ظرفیت بالای استان در هنرهای تجسمی به ویژه تصویرگری، اولین سالانه تصویرگری البرز (ایران کوچک) در اسفند ماه ۹۹ با رویکرد قابلیت های بومی و فولکلوریک برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: ظرفیت های قومی با توانمندی هنرمندان تصویرگر استان به گونه ای خلاقانه متجلی می گردند. امیدواریم این رویداد استانی بتواند در معرفی ظرفیت های فرهنگی از یک سو و نشان دادن توان هنرمندان تصویرگر‌ استان از سوی دیگر استمرار پیدا کند.

پایگاه خبری آوا البرز

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.