تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 86532

شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن

شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن

شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن خبر داد.

حمیدرضا عقاب نشین با بیان این خبر گفت: ‌ با توجه به نقش دانش بنیان ها در توسعه صنعت کشور. همکاران دفتر توسعه صنعتی معاونت صنایع کوچک بهمراه مشاوران ارزیابی معاونت  علمی ریاست جمهوری و کارگزار فن بازار استان. با هدف پتانسیل سنجی و ارزیابی واحدها در جهت دانش بنیان نمودن آنها با حضور در چند واحد صنعتی اقدام به ارزیابی در راستای دانش بنیان شدن آنها نمودند.

وی هدف از این ارزیابی ها را شناسایی واحدهای صنعتی مستعد دانش بنیان شدن عنوا ن کرد.گفت: پارامترهای در نطر گرفته شده برای واحدهای مستعد. توسط همکاران دفتر توسعه صنعتی معاونت صنایع کوچک و مشاوران ارزیابی معاونت علمی ریاست جمهوری و کارگزار فن بازار استان به دقت مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت مثبت بودن این ارزیابی ها واحد صنعتی به عنوان واحد دانش بنیان شناسایی و معرفی خواهد شد.

عقاب نشین خاطرنشان کرد. واحدهای مستعد دانش بنیان پس از معرفی از حمایت های ویژه برخوردار خواهند شد.با حضور دانش بنیان ها شاهد رشد واحدهای صنعتی و ارتقای کیفیت تولید استان خواهیم بود.

تعریف شرکت دانش بنیان

به طور کلی به شرکت یا موسسه ای که از لحاظ فنی، مالی و سیستمی پارامترهای مورد نظر آیین نامه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان را دارا باشد، دانش بنیان گفته می شود. ایجاد شرکت دانش بنیان، امتیازات و مزایای بسیاری در راستای گسترش تولیدات دانش بنیان و توسعه محصولات و خدمات شرکت در پی خواهد داشت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.