تفاهم شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و خانه مطبوعات البرز برای مسکن خبرنگاران

مسکن خبرنگاران

 رئیس خانه مطبوعات استان البرز گفت. گرفته بنا شده ۳۵۰ خبرنگار در قالب طرح اقدام ملی خانه دار شوند.

رضا عباس زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه خبرنگاران نباید دغدغه مسکن داشته باشند. اظهار کرد: در نشست مشترکی با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد شهرستان. تفاهم نامه‌ای منعقد شد. که طبق آن بنا شده تعدادی از خبرنگاران استان خانه دار شوند.

وی با اشاره به سهمیه در نظر گرفته شده در این خصوص توضیح داد: با توافق صورت گرفته بنا شده ۳۵۰ خبرنگار. در قالب طرح اقدام ملی خانه دار شوند.

وی توضیح داد: از مهم‌ترین مشکلات صنفی خبرنگاران نداشتن امنیت شغلی. مسکن، فقدان بیمه و حقوق و مزایای کم است که امیدواریم این مسائل در دولت جدید توسط نمایندگان مجلس پیگیری و بخشی از آنها مرتفع شود.

عباس زاده اضافه کرد.برای خانه دار شدن خبرنگاران البرزی سه روش پیش رو است. اول اینکه زمینی در اختیار خانه مطبوعات استان قرار دهند. تا پس از تکمیل فرایند ساخت در اختیار واجدین شرایط قرار دهند.

این مسئول تاکید کرد: روش دوم این است که خبرنگاران به صورت مشارکتی نسبت به خرید واحدهای معرفی شده اقدام کنند. سوم اینکه  از طریق تسهیلات بانکی و فرم ج خانه دار شوند.

عباس زاده گفت: برای نهایی شدن نحوه واگذاری منتظر اتمام جابجایی های هیات دولت هستیم تا بتوانیم توافق صورت گرفته شده را اجرایی کنیم.

بیشتر بخوانید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.