اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در تفرجگاه های ساوجبلاغ

+تفرجگاه ساوجبلاغ

به گزارش آوا البرزبه نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “علی سلیمانی” در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در راستای افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با بكارگيري حداکثري از نيروهاي انتظامي شهرستان ساوجبلاغ در سطح تفرجگاه ها یه ویژه در محور ” برغان ” اين شهرستان به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح، برقراری نظم و امنیت اجتماعی پایدار در تفرجگاه ها که نتيجه و خروجی آن ایجاد آرامش خاطر شهروندان است.
فرمانده انتظامي شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: با تدابیر اتخاذ شده و پيش بيني هاي لازم از سوی پلیس ساوجبلاغ و با تحت پوشش قراردادن نقاط تفریحی، همواره آرامش لازم برای تفریح مردم در آن مناطق حاکم است.
سرهنگ سلیمانی تصریح کرد: از دیگر اهداف این طرح، مقابله با هنجارشکنان جامعه و برخورد با متخلفين است که خوشبختانه با تلاش و اقدامات جهادی تمامی نیروهای انتظامی، این موضوع به نحو مطلوب و شایسته در حال اجرا است.
وی با اشاره به حضور قدرتمند نيروي انتظامي در برخورد با جرائم خاطر نشان کرد: پليس از هر لحاظ آمادگي مقابله باهرگونه

هنجارشکني احتمالي را دارد و در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی از هيچ تلاشي دريغ نخواهند كرد و با مخلان نظم و امنیت و

قانون شکنان با قاطعیت تمام برخورد قانونی خواهند کرد.
این مسئول انتظامی با تاکید بر استمرار طرح ارتقاء احساس امنیت در طول سال، یادآور شد: در جهت موفقیت آمیز بودن این

طرح ها، شهروندان نیز به نكات و هشدارهاي پليس در راستاي پيشگيري از جرم توجه کافی را داشته و همواره با رعایت موارد

امنیتی، یاور نیروی انتظامی در تحقق امنیت پایدار باشند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان با بیان اینکه ضروری است به منظور توسعه هرچه بیشتر امنیت، مردم با پليس مشارکت لازم را داشته باشند از شهروندان خواست در صورت برخورد با افراد متخلف و قانون شکن مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اعلام نمایند و در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و انتقاد از عملکرد پلیس، مراتب را با سامانه 197 در میان بگذارند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *