۲۶۹ برنامه فرهنگی در البرز تدوین شد

برنامه فرهنگی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز. اعلام کرد: ۲۶۹ برنامه فرهنگی و پرورشی در این استان با رویکرد تربیتی. برای مهرماه ۱۴۰۰ تدوین شده است.

فرشته فهمیده روز چهارشنبه درنشست کارکنان حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز. که درسالن امام علی (ع) برگزارشد،افزود: ازاین تعداد ۵۵ برنامه وزارتخانه ای و ۲۱۴ برنامه استانی است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این برنامه ها نیاز به همفکری. تعامل،پرهیز از جزیره ای عمل کردن دارد،خاطرنشان کرد: تقسیم کاری بین کارکنان با هدف کیفیت بخشی. انجام امور در زمان مقرر و پیشگیری از فشارکاری بر روی یک نفر ضروری است.

وی بیان داشت: اجرایی شدن این برنامه ها دروضعیت نواحی.مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز نیاز به انعقاد تفاهم نامه. تا قبل از سال تحصیلی جدید دارد.

فهمیده با بیان اینکه.وضعیت کرونایی همه برنامه ها باید دربستر شاد اجرایی شود.یادآورشد: کارکنان اداره های زیرمجموعه معاونت می بایست. با حضور دراداره های آموزش و پرورش البرز. نسبت به آماده سازی بستر مناسب برای اجرای برنامه ها ی تدوین شده اقدام کنند.

وی تصریح کرد. برای اجرا و کیفیت بخشی برنامه های سال تحصیلی آینده باید. همه تلاش خود را بکار گیریم. به وظایف کاری نگاه روزمرگی نداشته باشیم.

وی اضافه کرد: درمسابقات فرهنگی هنری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بیش از ۱۳۳ هزار نفر. در استان شرکت کردند.این تعداد ۳۰۷ نفر برگزیده استانی. ۴۷ نفر برگزیده کشوری و ۱۶ نفر توانستند. رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرزادامه داد.مسابقات قرآن، عترت و نماز نیز ۹۷ هزارنفر شرکت کردند. که ۸ نفر برگزیده کشوری شدند.

وی عنوان کرد: درجشنواره نوجوان سالم نیز ۴ دانش آموز.یک نفر از فرهنگیان هم رتبه برتر کسب کردند. همچنین برنامه های مناسبتی ملی. انقلابی و مذهبی چون دهه ایام الله فجر به طول کامل در استان اجرایی شد.

فهمیده افزود: در بخش ارزیابی شاخص ها نیز به دلیل نگرفتن ۵ امتیازنتوانستیم به رتبه نخست دست پیدا کنیم. که این موضوع مهم باید با جدیت درنواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش البرز. از مهرماه سال ۱۴۰۰ مورد توجه قرارگیرد.

وی تاکید کرد: استان البرزتوانست. با توزیع ۳ هزارتبلت دربین دانش آموزان بی بضاعت با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره).خیرین جزو ۵  استان برترکشور شود.

استان البرز ۴۷۳ هزاردانش آموز دارد.

بیشتر بخوانید:

اجرای ۱۳ طرح برای افزایش محصولات دریایی در سبد غذایی ایرانیان

برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش منطبق با سند تحول اعلام شد

مثلث طلایی قرآن،عترت و نماز بهترین مسیر رشد اعتقادی دانش‌آموزان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.